Modern Mutfak Dolabı Modelleri

İç dekorasyonda oldukça önemli bir yere sahip olan mutfak dolabı modelleri hem ilgili mağazalardan hem de online platformlardan sipariş edilebilir. Bu ürünlerde öne çıkan özelliklerin başında istenilen ölçülere göre üretim yapılabiliyor olmasıdır. Bunun için mutfak dekorasyon Ankara yetkilileri ile telefon ya da Whatsapp üzerinden irtibata geçmek yeterli olmaktadır.

 
 Mutfak Dolaplarında İlk Seçenek: Ahşap Modeller
 
 Son derece uygun fiyatları ile ahşap mutfak dolabı Ankara seçenekleri değerlendirilebilecek ilk ürünlerdir. Beyaz meşe, ceviz ve kayın ağaçlarından imal edilmektedir. Mutfakların dışında yemek odaları için de tercih edilebilir. Özel ceviz cilası ile beraber her daim parlak ve estetik bir görünüme sahiptir. Altı aya varan taksitlerle sipariş edilebilir. Montajı da en az yapımı kadar pratik olan dolap çeşitleridir. Doğal ahşap rengi ile beraber diğer mutfak aksesuarları ile uyum içerisinde kullanılabilir.
 
 Aspiratör Modüllü Mutfak Dolapları
 
 Alıcılar modern mutfak modelleri Ankara kataloglarına tıklayarak aspiratör modüllü versiyonlara da hızlıca göz atılabilir. Melamin kaplı olan yonga levhaları hem estetik hem dayanıklılık talepleri olan müşterilerin tam istediği ölçülerdedir. Beyaz tonları arasında gri, ekru ve kristal beyaz çeşitleri bulunmaktadır.
 
 Aspiratöre ayrılan özel bölümü sayesinde yer tasarrufu sağlaması açısından da tercih edilebilir niteliklere sahiptir. Ek seçenekler arasında ankastre modüllü dolaplar da yer alıyor. Kapak malzemeleri en az gövde malzemeleri kadar birinci sınıf malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Alternatif renkleri arasında kırmızı ve mürdüm bulunmaktadır. 
modern mutfak modelleri ankara

modern mutfak modelleri ankara

mutfak dekorasyon ankara

mutfak dekorasyon ankara

mutfak dolabi ankara

mutfak dolabi ankara

mutfak dolabi modelleri

mutfak dolabi modelleri

Mobilya Tasarım, Üretim ve Uygulamada Profesyonel Anlayış İle Yaşam Alanlarınıza Şıklık, Konfor ve İşlevsellik Katıyoruz.