BİZ KİMİZ?

Edramob tasarım, mobilya üretim ve inşaat/ev tadilat işlerini projelendirmek ve uygulamak amacıyla, entegre yapı ve hizmet çözümleri geliştirme hedefleriyle, köklü bireysel iş geçmişlerini yeni bir yapılanma ile geleceğe taşımak üzere iki arkadaş tarafından kurulmuştur.

Yapmanın yanında, yaşanılan mekandan keyif almayı bir bütünsellik içinde ele alarak kilit alanlardaki yetkinlik derinliğimizle müşterilerimiz için güçlü bir çözüm sağlayıcı yapı oluşturduk. Büyük projelerin yönetim deneyimine de sahip kadromuz, uzmanlık alanlarında güçlü ekibimiz ve sektörümüzde derin bilgi birikimimizle başarılması en zor işlere talibiz. Çözüm ortaklarımız, ve yılların birikimi kişisel tecrübelerimizle ile ihtiyaç duyulan tasarım ve çözümleri süratle oluşturarak, müşterilerimize mutlu olacakları mekanları yaratmaktan gurur duymaktayız.

Hedefimiz uluslararası standartlarda insan odaklı çözüm sağlayıcı olmak. En önemli sermayemiz müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bize duydukları güvendir. Yarattığımız sinerji ile performans, kalite, maliyet ve takvim hedeflerinde iddialıyız. Müşterilerimiz için bizimle çalışmak geniş portföyümüz ile oluşturduğumuz yüksek potansiyelden yararlanma fırsatlarını doğuracaktır.

 

Birlikte oluşturduğumuz bu değeri yine birlikte paylaşacağız.

 

 

Çözüm Ortaklarımız

 

 

Mobilya Tasarım, Üretim ve Uygulamada Profesyonel Anlayış İle Yaşam Alanlarınıza Şıklık, Konfor ve İşlevsellik Katıyoruz.